Datum vydání: 26.9.2017

Kdo jsme

Firma Prost - orientační systémy s.r.o. byla založena v roce 1991 a její hlavní činností je výroba světelných reklam, nápisů, billboardů a pylonů všech velikostí, od náčrtů a představ zákazníka, po konečnou realizaci s montáží. Nedílnou součástí výroby, kterou se zabýváme, jsou také návrhy, výroba a montáže vnitřních i vnějších orientačních a informačních systémů, např. dveřní tabulky, hlavní a podlažní tabule, únikové označení budov, označení areálů, vč. zařízení interiérů apod. Na všechny výše uvedené produkty zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci, a to v součinnosti s kancelářemi architektů.

Během našich více než 30 let působení v oblasti světelných reklam a orientačních systémů v České republice a 20-ti let působení v mnoha zemích evropské unie i mimo ní si dovolujeme tvrdit, že máme dostatek zkušeností, abychom uspokojili veškeré nároky na kvalitu, odbornost, profesionalitu a včasnost realizace i pro nejnáročnějšího zákazníka. Dokladem toho je mnoho zakázek, které jsme v historii naší firmy realizovali, a také trvalá a dlouhodobá spolupráce s mnoha úspěšnými českými a zahraničními firmami.

Naši obchodní partneři

Našimi dlouhodobými obchodními partnery jsou obchodní sítě Hornbach, Kaufland, OBI, dále skladové haly Prologis, VGP – Parky, stavební firmy IMOS Brno, a.s., BAK stavební společnost, a.s., STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s.r.o., Kapucín - Realizace staveb, s.r.o. a další vč. partnerských firem v zahraničí (Německo, Rakousko,...).

Namátkou uvádíme několik společností a firem, pro které jsme zakázky již realizovali. Jsou to např.: ČEZ, Palác Flóra Praha, Tančící dům Praha, Sazka Arena, H&M, McDonald´s, Vapiano, a mnohé další.

 Budeme se naplno věnovat i vám

Ujišťujeme Vás, že pokud se rozhodnete oslovit nás, bude se Vám vždy plně věnovat tým našich zkušených obchodníků a techniků. V případě, že projevíte zájem o více informací, jsme připraveni vycestovat za Vámi osobně.

Na budoucí spolupráci se těší tým spolupracovníků firmy PROST – orientační systémy s.r.o.

Více našich referencí naleznete v rubrice reference.

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás