Orientační systémy a doplňky

Vyrábíme orientační systémy pro interiéry i exteriéry. Naše orientační systémy v podobě informačních tabulí a různých typů ukazatelů výrazně pomáhají zákazníkům při orientaci v prostoru. Navrhujeme a vyrábíme orientační systémy pro administrativní a firemní budovy, obchodní centra, supermarkety, sportovní haly apod. V exteriéru se s našimi orientačními systémy můžete setkat například v blízkosti dopravních komunikací a parkovišť, v parcích, v areálech nemocnic a jiných veřejných budov.

Umíme zrealizovat orientačními systémy, které mají podobu informačních tabulí, směrovek, malých piktogramů i velkých obrazců. Důležitou součástí orientačních systémů je označení únikových východů a evakuačních plánů. Podle vašeho přání vám vyrobíme osvětlené či neosvětlené orientační systémy na míru, odpovídající vašim požadavkům. Zpracujeme grafické návrhy a vybereme to nejvhodnější řešení.

Orientační systémy vyrábíme z hliníkových profilů s povrchovou úpravou stříbrný elox, případně v odstínech RAL. Dále nabízíme tabulky z plexiskel a jiných materiálů (Alucobond, Kömatex, nerez atd.) Grafika je zpravidla řešena formou polepu výřezy z folií nebo gravírováním. Montáž orientačních systémů je možná mnoha způsoby: pomocí trnů či hmoždin přímo do zdi, na nerezové i plastové distanční šrouby, nebo závěsem na ocelová lanka. Menší tabulky se lepí na oboustranné pěnové pásky.

Přilákat nové zákazníky vám pomůže také světelná reklama.

Prohlédněte si naše produkty
Připravíme Vám nabídku na míru